neka grup

Neka Grup, Temizlik ve Organizasyon

Neka Grup, Temizlik ve Organizasyon
20 Ekim 2021 Çarşamba

İnşaat sonrası temizlik işlemleri nasıl yapılır? 07.12.2015

İnşaat sonrası temizlik işlemleri nasıl yapılır?

Neka Temizlik olarak kuruluşumuzdan bu yana en çok yoğunlaştığımız alan olarak inşaat sonrası temizlik hizmetleri gösterilebilir. İnşaat sonrası temizlik bizim işimiz desek yanlış olmaz. Yıllardır bu sektörün içerinse geçen zaman NEKA yı ortaya çıkardı. Yılların vermiş olduğu tecrübeler ile inşaat sonrası tüm hizmetler ile yanınızdayız.

İnşaat sonrası temizlik hizmetini, kaba temizlik ve ince temizlik olarak ayıra biliriz. Buradan anlaşılacağı gibi kaba temizlik biraz daha yüzeysel olarak yapılırken ince temizlik daha detay olarak çalışılan bir hizmettir. Sektörde şu sözleri duyduk ki buda işimizi doğru yaptığımızı gösterir. “NEKA’nın yaptığı kaba temizlik, bazı firmaların yapmış olduğu ince temizlikten daha iyi.”

Neka grup olarak inşaat sonrası temizlik için kaliteli temizlik malzemeleri tercih etmekteyiz. Bazı malzemelerimiz yurtdışından getirtilmektedir. Bunun yanı sıra çalışan elemanlarımız işlerinde son derece deneyimli ve tecrübelidirler. İnşaat sonrası temizlik için teknolojik sistemli endüstriyel temizlik makinaları da kullanılmaktadır. Bu da temizlik hizmetimizin hızını artırmaktadır. Referanslarımız.

2018 © NEKA GRUP Tüm hakları saklıdır. Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.